Aegean Airlines - Letenky, zavazadla a recenze

Informace o řecké letecké společnosti Aegean Airlines, která v České republice provozuje hlavně lety z Prahy.

Informace o letenkách

Aegean Airlines je řecká letecká společnost, která nabízí lety například do Abu Dhabi, Amsterdamu, Athén, Barcelony, Chanie, Paříže, na Korfu, Karpathos a mnoha dalších destinací. Provozuje také lety z a do České republiky, a to z Prahy.

Informace o zavazadlech

Příruční zavazadla

Povolená příruční zavazadla se liší podle toho, ve které třídě cestujete:

Economy Class  - cestující mohou mít na palubě letadla 1 ks příručního zavazadla (max. hmotnost 8kg, max. rozměry 56 x 45 x 25 cm). Poletíte-li s Olympic Air fleet, rozměry zavazadla se liší. Dále si s sebou můžete vzít 1 osobní věc (např. kabelku, tašku na laptop, středně velký batoh), kterou vložíte pod sedadlo před vámi.

Business Class – cestující si mohou vzít na palubu letadla 2 kusy příručního zavazadla (max. hmotnost 8 kg a 5 kg, max. rozměry 56 x 45 x 25 cm a 45 x 35 x 20 cm). Také si mohu vzít 1 osobní věc.

Odbavená zavazadla

Počet zavazadel a jejich povolené rozměry závisí na vašem letu, jízdném (GoLight, Flex & Business) a třídě (Economy nebo Business), ve které letíte. Před letem si proto zjistěte informace o vašem zavazadle. Níže jsou informace ohledně váhy a rozměru zavazadel:

Economy – GoLight – v ceně jízdenky není žádné zavazadlo zdarma,

Economy – Flex – 1 ks zavazadla (max. hmotnost 23 kg, rozměry 158 cm),

Business – 2 kusy zavazadel (max. hmotnost 32 kg/každé zavazadlo, rozměry 158 cm),

Miles + Bonus Gold & Star Aliance Gold – 3 kusy zavazadel v Business (32 kg, 158 cm),

                                                                    2 kusy zavazadel v Economy Flex (23 kg, 158 cm),

                                                                    1 ks zavazadla v Economy GoLight (23 kg, 158 cm).

Jak probíhá odbavení

Online odbavení provedete prostřednictvím počítače, tabletu, mobilního telefonu či přes aplikaci Aegean. Online odbavení provedete 48 hodin až 30 minut před odletem, vyberete si své sedadlo v letadle a dostanete palubní lístek.

Na letišti se můžete odbavit prostřednictvím samoodbavovacích kiosků 24 hodin až 30 minut před odletem. Pro cestující v Business Class jsou připraveny odbavovací přepážky na všech letištích v zahraničí.

Služby během letu

Během letu je cestujícím na mezinárodních linkách nabídnuto občerstvení, které je připravováno podle tradičních receptů z řeckých ostrovů, cestující v Business Class si mohou vybrat ze dvou teplých jídel.

Web letecké společnosti

https://en.aegeanair.com/

Poslední

Zanechat odpověď

Prosím, vložte komentář!
Prosím vložte své jméno zde