Czech Airlines - CSA - Letenky, zavazadla a recenze

Informace o letecké společnosti Czech Airlines. S CSA můžete létat do všech koutů světa. Nejvíce letů nabízí z Prahy.

Informace o letenkách

Czech Airlines společně se svými partnery zajišťují lety z Prahy do mnoha míst v Evropě a Asii. Letenku si rezervujete na www.csa.cz. Na výběr je široká nabídka destinací s odletem z Prahy, například Amsterdam, Barcelona, Benátky, Birmingham, Dubaj, Hanoj, Heraklion, Lanzarote, Londýn, Marsa Alam, Peking, Porto, Reykjavík, Skopje a mnoho dalších.

Informace o zavazadlech

Příruční zavazadla

České aerolinie dovolují vzít si s sebou na palubu kabinové zavazadlo podle podmínek cenového balíčku, v němž jste si pořídili letenku. V rámci cestovní třídy Economy můžete mít pouze 1 kabinové zavazadlo, s maximální hmotností 8 kg a maximálními rozměry 55 x 45 x 25 cm. Pokud poletíte v cestovní třídě Business, pak si můžete vzít až 2 kusy zavazadel, se stejnými parametry jako u třídy Economy. U všech cenových balíčků, kromě balíčku Economy Lite si navíc můžete vzít na palubu jednu malou osobní tašku do 3 kg, s maximálními rozměry 40 x 30 x 15 cm (např. kabelku, aktovku, tašku s notebookem atd.).

Odbavená zavazadla

Podmínky přepravy odbavených zavazadel se řídí dle cestovní třídy a cenového balíčku, ve kterém jste si letenku pořídili. České aerolinky navíc nabízí výhody pro držitele karet SIlver, Gold a Platinum (podrobné informace získáte na webu společnosti).

Třída Economy, cenový balíček LITE – není nárok na odbavené zavazadlo zdarma (pouze za poplatek),

Třída Economy, cenový balíček PLUS  - 1 ks do hmotnosti 23 kg,

Třída Economy, cenový balíčkem FLEX -  krátké a středně dlouhé linky – 1 ks do hmotnosti 23 kg,

                                                                - Linka do/ze Soulu – 2 ks, každé do 23 kg,

Třída Business, cenový balíček BUSINESS LITE, BUSINESS – 2 ks, každé do 32 kg.

Jak probíhá odbavení

K odbavení mohou cestující využít jednu z mnoha možností. Online odbavení prostřednictvím webových stránek společnosti je velmi snadné a můžete ho provést již 36 hodin až 1 hodinu před odletem. Mobilní odbavení probíhá prostřednictvím mobilního telefonu a je cestujícím k dispozici také 36 hodin až 1 hodinu před odletem. Dále lze využít samoodbavovacích kiosků, které umožňují rychlé odbavení přímo na letišti. Na letišti jsou cestujícím k dispozici také přepážky k odbavení, na letišti v Praze se přepážky uzavírají 40 minut před odletem.

Služby během letu

Během letu si můžete pochutnat na Business a Gourmet Menu, které si však musíte zarezervovat nejpozději 1 den před odletem. Přímo na palubě si můžete zakoupit drobné občerstvení z nabídky Buy-On-Board (snack, alkoholické a nealkoholické nápoje).

Web letecké společnosti

http://www.csa.cz

Poslední

Zanechat odpověď

Prosím, vložte komentář!
Prosím vložte své jméno zde