Fly Dubai - Letenky, zavazadla a recenze

Informace o letecké společnosti Fly Dubai. S Fly Dubai můžete létat z Prahy do zajímavých destinací jako Dubai nebo do Saudské Arábie.

Informace o letenkách

S cestovní společností Flydubai můžete letět Z Prahy nejen do Dubaje, ale také na Maledivy, Goa, Zanzibar, Srí Lanku, do Ománu, Kuvajtu či Nepálu. Letenky si rezervujte na webu https://www.flydubai.com.

Informace o zavazadlech

Příruční zavazadla

Cestující ve třídě Economy má nárok na 1 ks kabinového zavazadla (max. hmotnost 7 kg, max. rozměry 56 x 45 x 25 cm). Dále si s sebou na palubu může vzít 1 tašku na notebook či malou dámskou kabelku či pánskou brašnu. Tato dvě zavazadla nesmí být dohromady těžší než 10 kg. Cestující ve třídě Business mohou mít 2 ks kabinových zavazadel (max. celková hmotnost 15 kg, max. rozměry 56 x 45 x 25 cm).

Odbavená zavazadla

Podmínky přepravy odbavených zavazadel závisí na tom, v jaké třídě jste si zakoupili letenku. Ve třídě Economy je na jednoho cestujícího možné přepravit až 3 zavazadla s celkovou hmotností do 20 kg a s maximálními rozměry 75 x 55 x 35 cm. Ve třídě Business lze přepravit až 3 zavazadla, s celkovou hmotností 40 kg a s maximálními rozměry 75 x 55 x 35 cm.

Jak probíhá odbavení

Odbavení probíhá buď online nebo přímo na letišti. Odbavení online je cestujícím k dispozici do 90 minut před plánovaným odletem. Na letištích v Dubaji můžete k odbavení využít samoodbavovací kiosky, které jsou cestujícím k dispozici 24 hodin až 1 hodinu před odletem. Na všech letištích jsou také přepážky k odbavení, které jsou otevřeny 3 hodiny až 60 minut před odletem.

Služby během letu

Během letu je cestujícím nabídnuto občerstvení pouze za poplatek.

Web letecké společnosti

https://www.flydubai.com

Poslední

Zanechat odpověď

Prosím, vložte komentář!
Prosím vložte své jméno zde