JetBlue

Informace o letenkách

JetBlue je americká nízkonákladová letecká společnost, která provozuje především lety po USA, ale také do Karibiku a Střední Ameriky. S touto společností se létá také z Prahy.

Informace o zavazadlech

Příruční zavazadla

Každý cestující si s sebou na palubu letadla může vzít 1 příruční zavazadlo (max. rozměry 55,88 x 35,56 x 22,86 cm) a 1 osobní věc, např. kabelku, laptop atd. (max. rozměry 43,2 x 33 x 20,32 cm).

Odbavená zavazadla

Počet povolených odbavených zavazadel závisí na tom, v jaké třídě máte letenku. U třídy Blue nemáte v ceně letenky žádné zavazadlo k odbavení zdarma. Ve třídě Blue Plus je v ceně zahrnuto jedno zavazadlo k odbavení a v Blue Flex máte povolené 2 zavazadla k odbavení.

Jak probíhá odbavení

Online odbavení provedete 24 hodin až 90 minut před odletem.

Doba pro odbavení na letišti je jiná na každém letišti. Na letišti můžete využít odbavení na kioscích, kde se odbavíte nejpozději do 40 minut před plánovaným odletem. U mezinárodních letů jsou kiosky k dispozici nejpozději 60 minut před odletem.

Služby během letu

Na každém letu je podáváno malé občerstvení a pití zdarma. Na obrazovkách před vámi můžete sledovat filmy či poslouchat rádio.

Web letecké společnosti

https://www.jetblue.com