SmartWings

Informace o letenkách

SmartWings je obchodní značka společnosti Travel Service. Provozuje pravidelné lety do mnoha destinací, např. Amsterdamu, Barcelony, Dubaje, Helsinek, Lisabonu, Madridu, Paříže, na Menorcu, Korfu, Krétu a další místa. Provozuje lety z Ostravy, Brna a Prahy.

Informace o zavazadlech

Příruční zavazadla

Na palubu letadla si můžete vzít 1 ks příručního zavazadla (max. hmotnost 8 kg, max. rozměry 56 x 45 x 25 cm). Dále si s sebou můžete vzít osobní tašku, např. kabelku, laptop (max. hmotnost 3 kg, max. rozměry 40 x 30 x 15 cm).

Odbavená zavazadla

Můžete přepravit zavazadla o celkové hmotnosti 15 kg (Economy Class) či 20 kg (Business Class), přičemž maximální délka jedné strany musí být do 150 cm a součet tří stran do 250 cm. Cestujete-li jako rodina, hmotnosti vašich zavazadel se sčítají, čtyřčlenná rodina v Economy Class tak může přepravit zavazadla o celkové hmotnosti 60 kg.

Jak probíhá odbavení

Online odbavení je cestujícím k dispozici pouze pro odlety z letiště Malaga, letiště Ostrava, letiště Praha a z letiště Šeremetěvo v Moskvě. Tato služba je cestujícím dostupná 30 hodin až 60 minut před odletem.

Odbavení na letišti je dostupné 2 hodiny až 40 minut před odletem. Pokud letíte z Dubaje či váš let bude delší než 5000 km, přepážka se uzavírá 1 hodinu před odletem.

Služby během letu

Občerstvení zdarma je servírováno pouze u letů nad 4 hodiny. Během ostatních letů si můžete zakoupit občerstvení ve SmartBistru. Své jídlo si můžete objednat předem do 48 hodin před odletem.

Web letecké společnosti

http://www.smartwings.com