Vueling - Letenky, zavazadla a recenze a odbavení

Informace o letecké společnosti Vueling. S jejími letadly se můžete dostat do takřka celého světa. U nás odlétá z Prahy.

Informace o letenkách

Letecká společnost Vueling nabízí lety z Prahy do různých koutů světa, například do Barcelony, Londýna, Athén, Paříže, Bangkoku, Dakaru, Los Angeles a spoustu dalších. Rezervaci letenek provedete na http://www.vueling.com.

Informace o zavazadlech

Příruční zavazadlo

Cestující si s sebou na palubu mohou vzít jedno příruční zavazadlo, které by nemělo být těžší než 10 kg a mělo by splňovat maximální rozměry 55 x 40 x 20 cm. Dále si na palubu letadla můžete vzít menší tašku s maximálními rozměry 35 x 20 x 20 cm a jednu tašku, obsahující nákup z letiště. Pokud letíte s dítětem, můžete mít ve svém příručním zavazadle vše, co vaše dítě potřebuje.

Odbavené zavazadlo

Poplatek za odbavené zavazadlo závisí na tarifu vaší letenky a způsobu odbavení (při online odbavení zaplatíte podstatně méně peněz). Pro podrobné informace navštivte web letecké společnosti.

Jak probíhá odbavení

Při odbavení máte na výběr ze dvou možností – online odbavení a odbavení přímo na letišti. Při online odbavení ušetříte čas strávený na letišti, nemusíte stát dlouhé fronty u přepážek. Můžete se odbavit až 4 hodiny před odletem letadla. Po provedení online odbavení si stačí vytisknout palubní lístek nebo si jej stáhnout do mobilu. Palubní lístek musí mít cestující u sebe při vstupu do letadla. Pokud se rozhodnete pro klasické odbavení na letišti, musíte počítat s poplatky za odbavení.

Služby během letu

Pro zpříjemnění letu vám budou za poplatek nabídnuta originální jídla. Pokud jste si zakoupili letenku ve třídě Excellence Fare, letenka zahrnuje nápoj a svačinu, sendvič nebo teplé jídlo podle vašeho výběru.

Web letecké společnosti

http://www.vueling.com

Poslední

Zanechat odpověď

Prosím, vložte komentář!
Prosím vložte své jméno zde