Emirates

Informace o letenkách

Vyberte si z mnoha destinací letecké společnosti Emirates a rezervujte si svůj let z Prahy. Letenku si rezervujete na https://www.emirates.com. Na výběr máte z následujících destinací: Afrika, Asie a Tichomoří, Blízký východ, Evropa, Severní a Jižní Amerika.

Informace o zavazadlech

Příruční zavazadla

Podmínky pro přepravu příručních zavazadel závisí na třídě, ve které cestujete. Cestujícím ve First Class a Business Class je povoleno mít 2 kusy příručních zavazadel, a to jedno zavazadlo (max. rozměry 45 x 35 x 20 cm) a jednu kabelku (55 x 38 x 20 cm) nebo vak na šaty. Cestující v Economy Class u sebe mohou mít 1 kus příručního zavazadla (max. hmotnost 7 kg, max. rozměry 55 x 38 x 20 cm).

Odbavená zavazadla

Odbavená zavazadla se řídí dle váhového konceptu nebo počtu kusů, vše závisí na vaší trase.

Koncept hmotnosti zavazadel – tímto konceptem se řídí všechny lety kromě letů do/z destinací v Kanadě a Severní a Jižní Americe. Povolené hmotnosti zavazadel se dále řídí dle typu tarifu. Povolená hmotnost zavazadel u tarifu Economy se pohybuje od 20-35 kg. U tarifů Business Class a First Class je povolená hmotnost v rozmezí od 40-50 kg.

Koncept počtu kusů zavazadel – pokud se chystáte na cestu do Kanady nebo Severní či Jižní Ameriky, pak se pravidla pro povolenou hmotnost zavazadel řídí konceptem počtu kusů. Celkové rozměry, tj. délka + šířka + výška, nesmí přesáhnout 150 cm. Pokud si cestující odbaví 2 kusy zavazadel, celkové rozměry obou zavazadel nesmí přesáhnout 300 cm.

Jak probíhá odbavení

Odbavení probíhá online nebo přímo na letišti. Pokud se rozhodnete pro odbavení online, můžete si navíc bez poplatků vybrat sedadlo. Online odbavení je cestujícím k dispozici od 48 hodin do 90 minut před odletem. Dále se můžete nechat odbavit přímo na letišti, přepážky jsou k dispozici od 3 hodin do 90 minut před odletem.

Služby během letu

Economy Class – během letu můžete telefonovat, být připojeni na internetu či sledovat filmy. Palubní personál nabízí jídla z jednotlivých regionů.

Business Class – v této třídě si užijete pohodlí v luxusních sedadlech, pochutnáte si na celosvětové kuchyni nebo si povykládáte o svém businessu s ostatními pasažéry v palubním salónku.

First Class – zde si užijete soukromí v Private Suites, vyzkoušíte výborná jídla a osvěžíte se ve sprchových lázních.

Web letecké společnosti

https://www.emirates.com

Zanechat odpověď

Prosím, vložte komentář!
Prosím vložte své jméno zde