Informace o letenkách

British Airways je největší britskou leteckou společností, která zabezpečuje lety po celém světě. Tato společnost létá také do a z Prahy. Svou letenku si zarezervujte na https://www.britishairways.com.

Informace o zavazadlech

Příruční zavazadla

Je povoleno vzít si na palubu letadla 1 kabelku/tašku na laptop (max. hmotnost 23 kg a max. rozměry 40 x 30 x 15 cm/16 x 12 x 6 cm) a 1 kabinové zavazadlo (max. hmotnost 23 kg a max. rozměry 56 x 45 x 25 cm/ 22 x 18 x 10 cm).

Odbavená zavazadla

Povolená zavazadla se liší podle toho, mezi kterými státy cestujete a podle třídy, ve které máte koupenou letenku.

Jak probíhá odbavení

K odbavení si můžete vybrat ze tří možností: online odbavení, odbavení prostřednictvím mobilní aplikace a odbavení na letišti. Při online odbavení se odbavíte 24 hodin před odletem a pouze si vytisknete či stáhnete palubní lístek. Další možností je odbavení před mobilní aplikaci, kterou provedete také 24 hodin před letem, stačí stáhnout aplikaci British Airways  a na letišti pak ukážete čárový kód ve vašem mobilu. Na letišti se můžete odbavit prostřednictvím letištních kiosků, kde si sami vytisknete váš palubní lístek. Dále je možnost odbavení na Check-in přepážkách.

Služby během letu

Nabídka jídel závisí na tom, zda je váš let dlouhý či krátký a také na tom, jaká je vaše cestovní třída. Jídlo si můžete dopředu zarezervovat.

Web letecké společnosti

https://www.britishairways.com