Singapore Airlines

Informace o letenkách

S leteckou společností Singapore Airlines můžete cestovat například do Hanoje, Milána, New Yorku, Frankfurtu, Chiang Mai, Johannesburgu a mnoha dalších destinací. Tato společnost navíc létá také do Prahy.

Informace o zavazadlech

Příruční zavazadla

Povolená příruční zavazadla závisí na třídě, v jaké letíte. Cestující ve třídě Suites, First Class, Business Class si mohou vzít 2 zavazadla (max. hmotnost 7 kg, součet všech tří stran zavazadla nesmí přesáhnout 115 cm). Pasažéři ve třídě Premium Economy Class a Economy Class si mohou vzít 1 zavazadlo (max. hmotnost 7 kg, součet všech tří stran nesmí přesáhnout 115 cm). Dále si cestující mohou vzít na palubu letadla 1 ks osobních věcí (např. dámskou kabelku, tašku na fotoaparát, deštník, vycházkové hole atd.).

Odbavená zavazadla

Podmínky týkající se odbavených zavazadel se řídí váhovým konceptem či konceptem založeným na počtu zavazadel, vše závisí na vaší cílové destinaci.

Váhový koncept

Tímto konceptem se řídí všechny lety, s výjimkou letů do a z USA, povolená hmotnost zavazadel závisí na třídě letu:

-Suites a First Class – max. hmotnost 50 kg,

-Business Class – max. hmotnost 40 kg,

-Premium Economy Class – max. hmotnost 35 kg,

-Economy Class  – max. hmotnost 30 kg.

Koncept počtu kusů zavazadel

Tímto konceptem se řídí všechny lety do a z USA, povolená hmotnost a množství zavazadel se liší dle třídy, ve které cestujete:

-Suites a First Class – 2 kusy zavazadel, max. hmotnost každého zavazadla 32 kg,

-Business Class – 2 kusy zavazadel, max. hmotnost každého zavazadla 32 kg,

-Premium Economy Class – 2 kusy zavazadel, max. hmotnost každého zavazadla 23 kg,

-Economy Class  – 2 kusy zavazadel, max. hmotnost každého zavazadla 23 kg.

Jak probíhá odbavení

Online odbavení či odbavení přes mobilní telefon probíhá 48 hodin až 1,5 hodin před plánovaným odletem. Svůj palubní lístek si buď vytisknete, nebo stáhnete do vašeho mobilu.

Odbavit se můžete také prostřednictvím odbavovacích kiosků, které jsou např. na letišti v Singapuru, Amsterdamu, Londýně, Los Angeles a na dalších letištích. K dispozici vám budou také odbavovací přepážky na letišti, na letišti v Singapuru se můžete odbavit 48 hodin až 40 minut před odletem.

Služby během letu

Během letu vám bude servírováno chutné jídlo od předních kuchařů. Během letu si dále můžete užívat palubní zábavy- např. sledovat filmy, televizní pořady, poslouchat hudbu, hrát hry či se za poplatek připojit k wifi.

Web letecké společnosti

http://www.singaporeair.com