Recenze: Cestovní espressovač Wacaco Nanopresso

Chcete si dopřát kvalitní kávu na cestách? Spoléhat už se nemusíte maximálně na přítomnost automatů nebo dostupnost obchodů s hotovými výrobky. Povzbuzující šálek horkého nápoje si obratem uvaříte sami.

Vývoj a srovnání ceny

Vysoký tlak v kompaktním těle

Wacaco Nanopresso je espresovač určený na cesty. Nevyžaduje proto pro svou činnost zdroj elektrické energie. Tomu odpovídá i odolné plastové provedení bez obsahu BPA. Jeho životnost lze počítat řádově na roky.

Kávovar se vyznačuje i kompaktními rozměry. Díky tomu nezabere příliš místa v žádném zavazadle. Vyniká i nízkou hmotností. Jednoduše ho tak můžete sbalit na dovolenou nebo na jakýkoli výlet. Espresovač se i jednoduše skládá.

Potěší i ergonomickým designem, který vám zpříjemní a usnadní používání tohoto výrobku a přípravu kávy mimo domov celkově.

Přístroj je schopný vyvinout maximálně tlak až 18 bar. Právě tlak představuje nejdůležitější veličinu, která je podmínkou pro přípravu skutečně kvalitního espressa. Za minimální hodnotu tak lze při nákupu konkrétního přístroje považovat 9 bar, nejlépe pak 15 bar nebo více.

Lahodná káva bez zdlouhavého čištění

Díky tomu si i na cestách připravíte skutečně lahodně chutnající kávu. Tento espresovač je určen pro nejnáročnější vyznavače kvalitní kávy. Nejlepších výsledků dosahuje zařízení s jemně mletou kávou.

Velmi důmyslná konstrukce současně zaručuje, že vám osobně bude stačit vyvinout o 15 % menší sílu. Příprava kávy je současně velmi rychlá a pohodlná, zabere vám pouze několik minut.

Integrovaná nádrž na vodu má kapacitu až 80 ml. Ve vybavení Wacaco Nanopresso nechybí ani odnímatelný šálek, který z vnější strany dokonale pohlcuje teplo. Nehrozí tak, že byste si o zařízení mohli spálit ruku.

Po přípravě kávy lze Wacaco Nanopresso jednoduše demontovat. Veškeré části od sebe lze oddělit, proto můžete zařízení důkladně umýt. K tomu je nutné použít tekoucí vodu, přístroj není určen do myčky nádobí.

Zvnějšku můžete jednotlivé komponenty jednoduše otřít navlhčeným hadříkem, pokud je to zapotřebí. Poté nechte všechny součásti uschnout.

Poslední