Wizz Air - Letenky, zavazadla a recenze

Informace o nízkonákladové letecké společnosti Wizz Air. S jejich letadly můžete létat z různých koutů světa za skvělé ceny.

Informace o letenkách

Wizz Air nabízí letenky do mnoha evropských destinací, ale také mimo Evropu.

Z České republiky se odlétá z Prahy a Brna.

Praha: Reykjavík, Tel-Aviv, Bari, Miláno, Neapol, Řím, Benátky, Londýn.

Brno: Eindhoven, Londýn.

Z Bratislavy se dostanete také na zajímavá místa: Tuzla (Bosna a Hercegovina), Sofia, Skopje, Varšava, Kluž (Rumunsko), Kyjev.

Z Varšavy můžete cestovat například do těchto destinací: Brusel, Split, Larnaca, Nice, Paříž, Corfu, Tel-Aviv, Bari, Sicílie, Turín, Malta, Agadir, Oslo, Lisabon, Barcelona. Stockholm či Londýn.

Letenky si lze zarezervovat několika způsoby, a to online, prostřednictvím mobilní aplikace (stáhnete ji na webu společnosti) či přes telefonické centrum. Po dokončení rezervace získáte kód potvrzení, který pak budete potřebovat při odbavení. Rezervace online je nejlevnějším a nejrychlejším způsobem rezervace. Stačí navštívit https://wizzair.com/, kde si vyhledáte svůj let.

Informace o zavazadlech

Při letu s touto společností si jedna osoba může vzít malé příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 42 x 32 x 25 cm, které je zdarma. Dále si můžete připlatit za velké příruční zavazadlo (max. rozměry 56 x 45 x 25 cm) a až 6 odbavených zavazadel (max. rozměry 149 x 119 x 171 cm/ max. 32 kg každé). Pokud máte nárok na přednostní nástup do letadla, můžete si s sebou vzít jednu osobní věc navíc (kabelka, taška na notebook, fotoaparát).

Jeden skládací kočárek či dětská autosedačka je odbavována zdarma u každého malého dítěte. Zvířata nejsou na těchto linkách povolena.

Jak probíhá odbavení

Můžete si vybrat z více způsobů odbavení – odbavení online, přes mobilní aplikaci (obojí zdarma) a odbavení na letišti (za poplatek). Na některých letištích však není online a mobilní odbavení k dispozici, tehdy je zdarma odbavení na letišti. Při odbavení online si stačí vytisknout palubní lístek 30 dnů až 3 hodiny před odletem. K odbavení přes mobilní telefon si stáhněte aplikaci zdarma.

Služby během letu

Během letu jsou cestujícím nabídnuty služby za poplatek. U palubní posádky si můžete zakoupit občerstvení (horké nápoje, svačinu, alkoholické a nealkoholické nápoje) a dárkové předměty a cestovní příslušenství.

Web letecké společnosti

https://wizzair.com

Poslední

Zanechat odpověď

Prosím, vložte komentář!
Prosím vložte své jméno zde