Travel Service - Letenky, zavazadla a recenze

Od roku 2018 letecká společnost operuje pod značkou Smart Wings. Samotná firma Travel Service byla k tomuto datu zlikvidována.

Informace o letenkách

Travel Service nabízí lety do populárních destinací nejen v Evropě. Letenky si můžete zakoupit na webu smartwings.com, přes rezervační centrum, u cestovní agentury či přímo na přepážce na Letišti Václava Havla.

Informace o zavazadlech

Příruční zavazadla

Na palubu letadla si s sebou můžete vzít jedno zavazadlo (max. hmotnost 8 kg, max. rozměry 56 x 45 x 25 cm). K tomuto zavazadlu si dále můžete vzít osobní tašku (např. dámskou kabelku či notebook), která musí vážit do 3 kg s maximálními rozměry 40 x 30 x 15 cm.

Odbavená zavazadla

Nezáleží na tom, kolik zavazadel si cestující nechá odbavit, může si přepravit zavazadla o celkové hmotnosti 15 kg (Economy Class) či 20 kg (Business Class). Maximální rozměry každé strany musí být do 150 cm, součet tří stran do 250 cm. Pokud cestuje více osob společně, hmotnosti jejich zavazadel se sčítají, dvoučlenná skupinka v Economy Class tak může přepravit zavazadlo o hmotnosti 30 kg. Překročí-li cestující tento váhový limit, za 1 kg mu bude účtován poplatek 160 Kč.

Jak probíhá odbavení

Odbavovací přepážky na letišti se otevírají 2 hodiny před odletem a uzavírají se 40 minut před odletem. Služba online odbavení je v současné době dostupná pro lety s odletem z Prahy, Ostravy, Moskvy a Malágy (s číselným kódem QS1000-1209, QS1212-1261 a QS1300-1399). Tato služba je dostupná 30 hodin až 1 hodinu před odletem.

Služby během letu

Během letu vám posádka nabídne zdarma denní tisk a časopisy. Občerstvení zdarma je servírováno pouze u letů delších než 4 hodiny. Během ostatních letů je cestujícím nabídnuto občerstvení na prodej ve SmartBistru.

Web letecké společnosti

http://www.travelservice.aero

Poslední

Zanechat odpověď

Prosím, vložte komentář!
Prosím vložte své jméno zde