Recenze: Seychelle filtrační lahev Fill2Pure Ultralight

Seychelle Fill2Pure Ultralight je filtrační lahev, která vám zajistí čistou pitnou vodu skutečně kdekoli. Co všechno dokáže a kam je vhodná?

Vývoj a srovnání ceny

Jak funguje lahev Seychelle Fill2Pure Ultralight

Tato láhev je vybavena unikátním ionicko-adsorpčním mikrofiltračním™ systémem a filtrační matricí s antimikrobiálním polymerem BIOSAFE®.

Mikrofiltrační systém zajišťuje odstranění nežádoucích látek pomocí aktivního uhlí. Založen je na principu molekulární přitažlivosti látek k povrchu uhlíku. Tento jev se nazývá adsorpce. Tekutina, plyn nebo kapalina je při ní pevně vázána na povrch sorbentu.

Díky integraci speciální jódované pryskyřice do matrice filtru se účinnost filtru zvyšuje až na 99,9999 %.

Z vody dokáže lahev účinně filtrovat toxické látky a těžké kovy. Výrobce uvádí konkrétně hliník, měď, kadmium, chrom 6, azbest, olovo, rtuť, radiologický radon 22. Dále odstraňuje i pesticidy. Stejně tak zajišťuje kvalitní odstranění bakterií, virů a dalších zdraví škodlivých kontaminantů z vody. Navíc lze tento výrobek použít pro účinné eliminování antraxu, PCB, PCE, trihalometanů a saponátů.

Navíc vylepšuje i chuť vody. Nežádoucí příchuť je povětšinou způsobena chlórem, jehož obsah lze díky filtru velmi snadno snížit. Se Seychelle Fill2Pure Ultralight snadno zlikvidujete i nepříjemný zápach nebo zakalení vody společně s veškerými sedimenty.

Kde všude můžete filtrační lahev použít

Tuto lahev proto využijí hlavně cestovatelé, kteří mají v náročnějších podmínkách přístup k pitné vodě ztížen. Co se týče zdroje vody, lahev bezpečně filtruje vodu z řek, jezer, potoků, studen a bazénů.

Nabízí celkový objem 800 ml a její životnost činí 400 litrů nebo 6 měsíců. Díky tomu budete mít pitnou vodu zaručeně vždy po ruce.

Tělo a uzávěr lahve jsou vyrobeny z LDPE plastu neobsahujícího BPA. Díky tomu je tento výrobek maximálně odolný na cesty a zároveň zdravotně nezávadný.

Lahev je vybavena slámkou a vyklápěcím náustkem, který oceníte pro pohodlné napití kdekoli. Seychelle Fill2Pure Ultralight tak najde uplatnění na cestách do exotických lokací, při sportu, ale i při cestách do práce nebo do školy.

Poslední