Air France - Letenky, zavazadla a recenze

Informace o francouzské letecké společnosti Air France. S touto společností můžete létat do celého světa, u nás operuje z Prahy.

Informace o letenkách

S leteckou společností Air France se podíváte do různých koutů světa, např. Argentina,  Austrálie, Bahamy, Čína, Chorvatsko, Egypt, Finsko, Litva, Malajsie a mnoho dalších. Air France navíc poskytuje také lety z Prahy.

Informace o zavazadlech

Příruční zavazadla

Celkový počet a velikost zavazadel, které si můžete vzít s sebou na palubu letadla, závisí na cestovní kabině, ve které poletíte. Můžete si s sebou vzít 1-2 kusy příručních zavazadel a 1 ks doplňkového zavazadla (deštník, igelitová taška z duty free obchodů). Příruční zavazadlo musí vyhovovat maximálním rozměrům 55 x 35 x 25 cm. Celková hmotnost zavazadla a doplňkového zavazadla nesmí překročit 12 kg či 18 kg, v závislosti na cestovní kabině.

Odbavená zavazadla

Množství odbavených zavazadel, na které máte nárok zdarma, závisí na vaší cestovní kabině a typu jízdného. Na webu letecké společnosti Air France použijte kalkulačku, která vám vypočítá počet povolených zavazadel k odbavení. Hmotnost zavazadla nesmí překročit 23 kg v kabinách Economy a Premium Economy nebo 32 kg v kabinách Business a La Premiere.

Jak probíhá odbavení

Při odbavení máte na výběr z následujících možností: online odbavení nebo odbavení pomocí samoodbavovacích kiosků. Služba online odbavení je cestujícím k dispozici 30 hodin před plánovaným odletem a mohou ji provést prostřednictvím webové stránky či mobilní aplikace. Cestující mají dále možnost odbavit se přímo na letišti v den odletu, a to pomocí samoodbavovacích kiosků, které jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Služby během letu

Během letu vám bude nabídnuto občerstvení.

Web letecké společnosti

http://www.airfrance.com

Poslední

Zanechat odpověď

Prosím, vložte komentář!
Prosím vložte své jméno zde