Peak Design Shoe Pouch recenze skvělého obalu na boty

0
13

Peak Design Shoe Pouch je kompaktní kapsa určená k ukládání bot do batohu, kufříku nebo cestovní tašky. Je navržena tak, aby se snadno připojila k jakémukoli Peak Design kufříku nebo tašce s pomocí systému Anchor Link.

Peak Design Shoe Pouch Sage BSP-SG-1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Rozměry Shoe Pouch jsou 15,2 x 24,1 x 10,2 cm a váží pouhých 104 gramů, což z něj činí lehký a snadno přenositelný doplněk pro každodenní použití. Kapsa pojme jednu pár bot a má mnoho praktických funkcí, jako jsou například boční rukojeť, kapsy na uchování šněrovadel nebo průhledný panel na etiketě s názvem a velikostí bot.

Díky kvalitnímu materiálu z odolného nylonu a polyuretanového laminátu je Shoe Pouch odolná proti poškození a vodě. K dispozici je v černé a šedé barvě.

Celkově lze říci, že Peak Design Shoe Pouch je užitečný doplněk pro cestování a sportovní aktivity, který umožňuje snadné a bezpečné uložení bot do vaší tašky nebo kufříku. S vynikající kvalitou materiálů a praktickými funkcemi je to produkt, na který se můžete spolehnout.

Zanechat odpověď

Prosím, vložte komentář!
Prosím vložte své jméno zde