TOP 10 nejlépe hodnocených hotelů v Řecku!

1. Ikos Oceania

Destinace: Řecko, Chalkidiki

Ikos Oceania

Upravené kaskádovité zahrady sjíždějící směrem dolů přímo na soukromou klidnou pláž. 290 krásných pokojů, soukromá pláž se zlatým jemným pískem, wellness a skvělá kuchyně. All-inclusive Resort.

Najít ubytování >>

2. Ikos Olivia

Destinace: Řecko, Chalkidiki

Ikos Olivia

Všudypřítomné olivovníky a voňavé jedle poskytují zákazníkům jak stín, tak atmosféru pravého řecka. Krásné zahrady s pěstěnými trávníky, které se setkávají s bílými písky pláže přímo u hotelu. Prostorné pokoje s nádhernými výhledy, restaurace, bazény a wellness. All-Inclusive Resort.

Najít ubytování >>

3. Achtis Hotel

Destinace: Řecko, Chalkidiki

Achtis Hotel

Hotel se nachází v tradiční řecké vesnici Athitos, která je jednou z nejkrásnějších v oblasti Chalkidiki. Achtis Hotel je skvělou příležitostí poznat skloubení Řecka a pravého luxusu. Jedná se o rodinný hotel situovaný na nejvyšším místě této malebné vesničky. 700m od pláží a 300m od centra vesnice. Nabízí 35 luxusních pokojů.

Najít ubytování >>

4. Lindos Blu Luxury Hotel & Suites

Destinace: Řecko, Rhodos

Lindos Blu Luxury Hotel & Suites

5hvězdičkový hotel Lindos Blu Luxury Hotel je postaven ve svahu s výhledem na malebnou zátoku, kde si mohou užívat dovolenou i ti nejnáročnější. Terasy, které vedou přímo k písečným plážím, vilám a mezonetům se soukromými bazény a wellness. Dále nabízí krásný venkovní bazén a lázně.

Najít ubytování >>

5. Palladium Boutique Hotel

Destinace: Řecko, Mykonos

Palladium Boutique Hotel

Luxusní 5hvězdičkový hotel na jednom z nejznámějším řeckém ostrově Mykonos. Hotel nabízí 48 elegantních pokojů v moderním stylu. Hotel se nachází na kopci tohoto ostrova s nádhernými výhledy na pláže tohoto ostrova. Můžete si zde užívat bazény, jídlo, které pro vás přichystají nebo různorodou škálu aktivit.

Najít ubytování >>

6. Porto Sani

Destinace: Řecko, Chalkidiki

Porto Sani

Tento luxusní hotel je ideálním místem k odpočinku, který nabízí lázeňská apartmá s širokým výběrem procedur, osobní trenéry nebo třeba lekce jógy. Nádherné bazény jsou pak skvělé pro nasávání slunce a vychutnávání jak nealkoholických tak alkoholických drinků. Hotel nabízí také skvělou kuchyni, krásné výhledy přímo z pokojů, pláže a již zmíněné bazény.

Najít ubytování >>

7. Sani Beach

Destinace: Řecko, Chalkidiki

Sani Beach

Hotel je postaven nad azurovými vodami a luxusně zrenovované pláže Sani. Hotel slibuje 5hvězdičkový zážitek pro celou rodinu s exkluzivními plážemi se zlatým jemným pískem, vyhlášeným wellness a působyvými restauracemi s výběrem jak řecké tak mezinárodní kuchyně.

Najít ubytování >>

8. Sani Club

Destinace: Řecko, Chalkidiki

Sani Club

Třpytivé azurové vody, bílé písky a starobylé olivové háje, které zdobí okolní kopce kolem resortu. Tento klidný hotel s nádherným výhledem na horu Olymp a Egejské moře vám poskytne oslnivou škálu vybavení a zábavných aktivit, které můžete provozovat na své vysněné dovolené. Hotel nabízí krásné pokoje, wellness, pláže a bazény a vše, co od své dovolené očekáváte.

Najít ubytování >>

9. Regina Dell Acqua Resort

Destinace: Řecko, Kefalonie

Regina Dell Acqua Resort

10. Sani Asterias

Destinace: Řecko, Chalkidiki

Sani Asterias

Hosté si v tomto luxusním hotelu mohou vybrat z 57 nádherných apartmánů s krásnými koupelnami a prostornými pokoji. Hotel se nachází přímo na pláži a svým zákazníkům nabízí pláže se zlatými pískem, bazény, wellness, sportovní aktivity jak pro dospělé tak děti.

Jaký máte nejoblíbenější hotel v Řecku vy?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.